I. kolo (31.08.2019) o 10.00 hod. | |
TJ Priehrada Nitrianske Rudno |
- |
TJ Partizán Cigeľ | 31.08.2019 10.00 |
TJ Družstevník Diviacka Nová Ves |
- |
FK Bojnice | 31.08.2019 10.00 |
FK Iskra Nováky |
- |
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom | 31.08.2019 10.00 |
TJ Dynamo Bystričany |
- |
TJ Slovan Zemianske Kostoľany | 31.08.2019 10.00 |
ŠK Čereňany |
- |
TJ Štart Krištáľ Valaská Belá | 31.08.2019 10.00 |
II. kolo (07.09.2019) o 10.00 hod. | |
TJ Partizán Cigeľ |
- |
TJ Štart Krištáľ Valaská Belá | 07.09.2019 10.00 |
TJ Slovan Zemianske Kostoľany |
- |
ŠK Čereňany | 07.09.2019 10.00 |
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom |
- |
TJ Dynamo Bystričany | 07.09.2019 10.00 |
FK Bojnice |
- |
FK Iskra Nováky | 07.09.2019 10.00 |
TJ Priehrada Nitrianske Rudno |
- |
TJ Družstevník Diviacka Nová Ves | 07.09.2019 10.00 |
III. kolo (14.09.2019) o 09.30 hod. | |
TJ Družstevník Diviacka Nová Ves |
- |
TJ Partizán Cigeľ | 14.09.2019 09.30 |
FK Iskra Nováky |
- |
TJ Priehrada Nitrianske Rudno | 14.09.2019 09.30 |
TJ Dynamo Bystričany |
- |
FK Bojnice | 14.09.2019 09.30 |
ŠK Čereňany |
- |
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom | 14.09.2019 09.30 |
TJ Štart Krištáľ Valaská Belá |
- |
TJ Slovan Zemianske Kostoľany | 14.09.2019 09.30 |
IV. kolo (21.09.2019) o 09.00 hod. | |
TJ Partizán Cigeľ |
- |
TJ Slovan Zemianske Kostoľany | 21.09.2019 09.00 |
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom |
- |
TJ Štart Krištáľ Valaská Belá | 21.09.2019 09.00 |
FK Bojnice |
- |
ŠK Čereňany | 21.09.2019 09.00 |
TJ Priehrada Nitrianske Rudno |
- |
TJ Dynamo Bystričany | 21.09.2019 09.00 |
TJ Družstevník Diviacka Nová Ves |
- |
FK Iskra Nováky | 21.09.2019 09.00 |
V. kolo (28.09.2019) o 09.00 hod. | |
FK Iskra Nováky |
- |
TJ Partizán Cigeľ | 28.09.2019 09.00 |
TJ Dynamo Bystričany |
- |
TJ Družstevník Diviacka Nová Ves | 28.09.2019 09.00 |
ŠK Čereňany |
- |
TJ Priehrada Nitrianske Rudno | 28.09.2019 09.00 |
TJ Štart Krištáľ Valaská Belá |
- |
FK Bojnice | 28.09.2019 09.00 |
TJ Slovan Zemianske Kostoľany |
- |
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom | 28.09.2019 09.00 |
VI. kolo (05.10.2019) o 08.30 hod. | |
TJ Partizán Cigeľ |
- |
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom | 05.10.2019 08.30 |
FK Bojnice |
- |
TJ Slovan Zemianske Kostoľany | 05.10.2019 08.30 |
TJ Priehrada Nitrianske Rudno |
- |
TJ Štart Krištáľ Valaská Belá | 05.10.2019 08.30 |
TJ Družstevník Diviacka Nová Ves |
- |
ŠK Čereňany | 05.10.2019 08.30 |
FK Iskra Nováky |
- |
TJ Dynamo Bystričany | 05.10.2019 08.30 |
VII. kolo (12.10.2019) o 08.30 hod. | |
TJ Dynamo Bystričany |
- |
TJ Partizán Cigeľ | 12.10.2019 08.30 |
ŠK Čereňany |
- |
FK Iskra Nováky | 12.10.2019 08.30 |
TJ Štart Krištáľ Valaská Belá |
- |
TJ Družstevník Diviacka Nová Ves | 12.10.2019 08.30 |
TJ Slovan Zemianske Kostoľany |
- |
TJ Priehrada Nitrianske Rudno | 12.10.2019 08.30 |
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom |
- |
FK Bojnice | 12.10.2019 08.30 |
VIII. kolo (19.10.2019) o 08.00 hod. | |
TJ Partizán Cigeľ |
- |
FK Bojnice | 19.10.2019 08.00 |
TJ Priehrada Nitrianske Rudno |
- |
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom | 19.10.2019 08.00 |
TJ Družstevník Diviacka Nová Ves |
- |
TJ Slovan Zemianske Kostoľany | 19.10.2019 08.00 |
FK Iskra Nováky |
- |
TJ Štart Krištáľ Valaská Belá | 19.10.2019 08.00 |
TJ Dynamo Bystričany |
- |
ŠK Čereňany | 19.10.2019 08.00 |
IX. kolo (26.10.2019) o 08.00 hod. | |
ŠK Čereňany |
- |
TJ Partizán Cigeľ | 26.10.2019 08.00 |
TJ Štart Krištáľ Valaská Belá |
- |
TJ Dynamo Bystričany | 26.10.2019 08.00 |
TJ Slovan Zemianske Kostoľany |
- |
FK Iskra Nováky | 26.10.2019 08.00 |
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom |
- |
TJ Družstevník Diviacka Nová Ves | 26.10.2019 08.00 |
FK Bojnice |
- |
TJ Priehrada Nitrianske Rudno | 26.10.2019 08.00 |
X. kolo (11.04.2020) o 10.00 hod. | |
TJ Partizán Cigeľ |
- |
TJ Priehrada Nitrianske Rudno | 11.04.2020 10.00 |
FK Bojnice |
- |
TJ Družstevník Diviacka Nová Ves | 11.04.2020 10.00 |
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom |
- |
FK Iskra Nováky | 11.04.2020 10.00 |
TJ Slovan Zemianske Kostoľany |
- |
TJ Dynamo Bystričany | 11.04.2020 10.00 |
TJ Štart Krištáľ Valaská Belá |
- |
ŠK Čereňany | 11.04.2020 10.00 |
XI. kolo (18.04.2020) o 10.30 hod. | |
TJ Štart Krištáľ Valaská Belá |
- |
TJ Partizán Cigeľ | 18.04.2020 10.30 |
ŠK Čereňany |
- |
TJ Slovan Zemianske Kostoľany | 18.04.2020 10.30 |
TJ Dynamo Bystričany |
- |
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom | 18.04.2020 10.30 |
FK Iskra Nováky |
- |
FK Bojnice | 18.04.2020 10.30 |
TJ Družstevník Diviacka Nová Ves |
- |
TJ Priehrada Nitrianske Rudno | 18.04.2020 10.30 |
XII. kolo (25.04.2020) o 10.30 hod. | |
TJ Partizán Cigeľ |
- |
TJ Družstevník Diviacka Nová Ves | 25.04.2020 10.30 |
TJ Priehrada Nitrianske Rudno |
- |
FK Iskra Nováky | 25.04.2020 10.30 |
FK Bojnice |
- |
TJ Dynamo Bystričany | 25.04.2020 10.30 |
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom |
- |
ŠK Čereňany | 25.04.2020 10.30 |
TJ Slovan Zemianske Kostoľany |
- |
TJ Štart Krištáľ Valaská Belá | 25.04.2020 10.30 |
XIII. kolo (02.05.2020) o 11.00 hod. | |
TJ Slovan Zemianske Kostoľany |
- |
TJ Partizán Cigeľ | 02.05.2020 11.00 |
TJ Štart Krištáľ Valaská Belá |
- |
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom | 02.05.2020 11.00 |
ŠK Čereňany |
- |
FK Bojnice | 02.05.2020 11.00 |
TJ Dynamo Bystričany |
- |
TJ Priehrada Nitrianske Rudno | 02.05.2020 11.00 |
FK Iskra Nováky |
- |
TJ Družstevník Diviacka Nová Ves | 02.05.2020 11.00 |
XIV. kolo (09.05.2020) o 11.00 hod. | |
TJ Partizán Cigeľ |
- |
FK Iskra Nováky | 09.05.2020 11.00 |
TJ Družstevník Diviacka Nová Ves |
- |
TJ Dynamo Bystričany | 09.05.2020 11.00 |
TJ Priehrada Nitrianske Rudno |
- |
ŠK Čereňany | 09.05.2020 11.00 |
FK Bojnice |
- |
TJ Štart Krištáľ Valaská Belá | 09.05.2020 11.00 |
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom |
- |
TJ Slovan Zemianske Kostoľany | 09.05.2020 11.00 |
XV. kolo (16.05.2020) o 11.30 hod. | |
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom |
- |
TJ Partizán Cigeľ | 16.05.2020 11.30 |
TJ Slovan Zemianske Kostoľany |
- |
FK Bojnice | 16.05.2020 11.30 |
TJ Štart Krištáľ Valaská Belá |
- |
TJ Priehrada Nitrianske Rudno | 16.05.2020 11.30 |
ŠK Čereňany |
- |
TJ Družstevník Diviacka Nová Ves | 16.05.2020 11.30 |
TJ Dynamo Bystričany |
- |
FK Iskra Nováky | 16.05.2020 11.30 |
XVI. kolo (23.05.2020) o 11.30 hod. | |
TJ Partizán Cigeľ |
- |
TJ Dynamo Bystričany | 23.05.2020 11.30 |
FK Iskra Nováky |
- |
ŠK Čereňany | 23.05.2020 11.30 |
TJ Družstevník Diviacka Nová Ves |
- |
TJ Štart Krištáľ Valaská Belá | 23.05.2020 11.30 |
TJ Priehrada Nitrianske Rudno |
- |
TJ Slovan Zemianske Kostoľany | 23.05.2020 11.30 |
FK Bojnice |
- |
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom | 23.05.2020 11.30 |
XVII. kolo (30.05.2020) o 11.30 hod. | |
FK Bojnice |
- |
TJ Partizán Cigeľ | 30.05.2020 11.30 |
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom |
- |
TJ Priehrada Nitrianske Rudno | 30.05.2020 11.30 |
TJ Slovan Zemianske Kostoľany |
- |
TJ Družstevník Diviacka Nová Ves | 30.05.2020 11.30 |
TJ Štart Krištáľ Valaská Belá |
- |
FK Iskra Nováky | 30.05.2020 11.30 |
ŠK Čereňany |
- |
TJ Dynamo Bystričany | 30.05.2020 11.30 |
XVIII. kolo (06.06.2020) o 12.00 hod. | |
TJ Partizán Cigeľ |
- |
ŠK Čereňany | 06.06.2020 12.00 |
TJ Dynamo Bystričany |
- |
TJ Štart Krištáľ Valaská Belá | 06.06.2020 12.00 |
FK Iskra Nováky |
- |
TJ Slovan Zemianske Kostoľany | 06.06.2020 12.00 |
TJ Družstevník Diviacka Nová Ves |
- |
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom | 06.06.2020 12.00 |
TJ Priehrada Nitrianske Rudno |
- |
FK Bojnice | 06.06.2020 12.00 |
|